Praktické

VSTUPENKY

Vstupenky na festivalové produkce koupíte on -line na webových stránkách: www.kupvstupenku.cz.

Vstupenky je také možné zakoupit na místě ve festivalovém infostánku (viz níže mapa areálu) vždy v den konání akce (představení, koncertu) nebo potom přímo v místě hraní vždy 20 min před začátkem představení či koncertu. 

KDE SPÁT?

Pokud vám nevadí trocha té přírody, ubytovat se můžete ve stanu ve stanovém městečku na plácku kousek pod hospitálem Kuks, kde můžete bivakovat zcela zdarma. K dispozici bude mobilní WC, zuby si vyčistíte na toaletách hospitálu Kuks. Pokud si hodláte postavit stan, rezervujte si pouze místo na e-mailu info@theatrum-kuks.cz. Do e-mailu uveďte počet stanů a termín, v jakém se budete chtít ustanovat.

Další možnost ubytování je v dojezdové vzdálenosti ve Dvoře Králové v Hostelu Student nebo Turistické ubytovně. Pokud chcete mít větší pohodlí a máte k dispozici auto, ozvěte se na e-mail lukasova.katerina@ssis.cz, kde si můžete ubytování zarezervovat. Do rezervačního e-mailu uveďte, že jste návštěvníky festivalu THEATRUM KUKS. Cena za noc je 200 Kč. K dispozici jsou dvou a tří lůžkové pokoje.

Ubytování také nabízí penzion a restaurace Šporkův mlýn v nedalekých – příjemnou dvacetiminutovou procházkou kolem Labe odchozích – Stanovicích.

MÁTE HLAD?

Máme tu pro vás pár doporučení našich partnerských občerstvoven!

Ve festivalovém šapitó se nehasí jenom žízeň. V době mezi 11:00 – 14:00 si sem můžete zajít na oběd za zvýhodněnou cenu od Střední školy informatiky a služeb ze Dvora Králové nad Labem. Na výběr bude ze dvou jídel, z nichž jedno bude vegetariánské. K obědu bude i polévka!

Dále si můžete zajít do restaurace Baroque na břehu Labe a dát si jednu z jejich vynikajících laskomin. Ideální příležitost budete mít v sobotu, kdy se tam od 12:30 koná Barokní hostina s živým hudebním doprovodem!

A do třetice tu máme bistro U Zlatého slunce, kde si nějakou obědovou chuťovku také dáte, ale především se nezapomeňte aspoň jednou stavit na báječnou festivalovou snídani!  

Festivalové šapitó s barem BártBar pro vás bude otevřeno denně od cca 10:00 do pozdních večerních hodin. Pivo-víno-limo k dostání zde! 

MÁM PROBLÉM…

Ztratili jste se? Nevíte si rady? Potřebujete si popovídat? Pro vás je tu festivalový infostánek, který potkáte u festivalového šapitó. V něm jsou k dostání programy, festivalový zpravodaj, cenné rady, možnost zakoupit si vstupenky nebo placku na památku. Pokud je váš dotaz velmi akutní, oslovte kohokoli, kdo bude mít kdekoli na sobě umístěnou placku s nápisem „ORGANIZUJU“! Ten člověk je organizátor a poradí vám.

a co děti?

Máte s sebou děti? Pošlete je do parčíku! V malém parčíku mezi mostem a hospitálem bude kromě sobotních a nedělních dílen pro děti také hlídání. Jednoduše zde odložíte dítě a půjdete třeba do divadla. O vaše dítka bude dobře postaráno!

JE LIBO TROCHU ČTENÍ?

Zajímá vás dění celého festivalu? Po celém Kuksu (včetně infostánku, šapitó, restaurace Baroque, informačního centra) najdete tištěný festivalový zpravodaj, který připravují pod hlavičkou Divědové na blogu studenti Katedry divadelní vědy ve spolupráci se studenty Katedry hudební vědy na FF UK v Praze.

A ABYSTE SE NEZTRATILI…

Mapa-Kuks.jpg (539 KB)

Mapa-Kuks_okoli.jpg (618 KB)