JSME NA SÍTÍCH
   

Praktické

VSTUPENKY

Vstupenky lze koupit v on-line předprodeji přes server GoOut.cz. Vstupenky budou v prodeji i na místě během festivalu ve festivalovém infocentru na nádvoří hospitálu Kuks (nelze platit kartou). Pro vaše pohodlí doporučujeme vstupenky zakoupit v předprodeji.

Kategorie vstupenek: Plné vstupné (dospělí) / snížené vstupné (studenti 15 – 26 let, důchodci 60+, děti 7 – 15 let a TP, ZTP a ZTP/P). Děti do šesti let (včetně) zdarma. Bezbariérově nepřístupné akce: Výlet na Sněžku (18. 8.), KALD DAMU: Raw (21. 8.), Bibliotheca XVII.   

Do 21. 8. 2019 do 23:59 lze zakoupit FESTIVALOVÝ PASS za jednotnou cenu 1200 Kč, který držitele opravňuje ke vstupu na veškeré produkce festivalu, vyjma představení DS Vrchlický – Lakomec a jiní světci. Na toto představení je třeba vstupenku zakoupit zvlášť (předprodej v Turistickém informačním centru Jaroměř, vstupenky lze jen telefonicky zamluvit a vyzvednout až na místě).

CHCI FESTIVALOVÝ PASS

KDE SPÁT?

Pokud vám nevadí trocha té přírody, ubytovat se můžete ve stanu ve stanovém městečku, vedle šapito baru na loučce, kde můžete bivakovat zcela zdarma. K dispozici bude mobilní WC, cisterna s pitnou vodou na čištění zubů a DOKONCE SPRCHA! Romantika! Pokud si hodláte postavit stan, rezervujte si pouze místo na e-mailu nicol@theatrum-kuks.cz. Do e-mailu uveďte počet stanů a termín, v jakém se budete chtít ustanovat.

Další možnost ubytování je v dojezdové vzdálenosti ve Dvoře Králové v Hostelu Student nebo Turistické ubytovně. Pokud chcete mít větší pohodlí a máte k dispozici auto, ozvěte se na e-mail lukasova.katerina@ssis.cz (tel. 739 615 930), kde si můžete ubytování zarezervovat. Do rezervačního e-mailu uveďte, že jste návštěvníky festivalu THEATRUM KUKS. Cena za noc je 250 Kč. K dispozici jsou dvou a tří lůžkové pokoje. NUTNÉ REZERVOVAT DO 16. 8. 2019

Kousek od Kuksu je také možnost ubytování v Penzionu na Faře Dubeneč. 

Ubytování také nabízí penzion a restaurace Šporkův mlýn v nedalekých – příjemnou dvacetiminutovou procházkou kolem Labe odchozích – Stanovicích.

MÁTE HLAD?

Máme tu pro vás pár doporučení našich partnerských občerstvoven!

Letošní festivalovou novinkou bude zbrusu nový bar, který budou mít pod palcem čtyři sympatičtí mladí lidé - Kristýna Matolínová, Michal Jalůvka, Barbara Straková a Lukáš Černý. Všichni čtyři jsou zkušení barmani a baristi, jídlo a pití je jejich láska - stejně jako Kuks. Těšit se můžete na speciální festivalové drinky (třeba koktejl hraběte Šporka!) a v nabídce bude i jídlo (pomazánky, touasty, polévky, teplá jídla), které přijedou uvařit zkušení kuchaři! Máte se na co těšit! 

Návštěva restaurace Baroque na břehu Labe vám určitě zajistí gastronomický zážitek, na který jen tak nezapomenete!

V Bistru U Zlatého slunce se nezapomeňte alespoň jednou stavit na báječnou festivalovou snídani, kterou vám připraví báječná Míša Kuhnová a její stejně báječný personál – protože bez festivalové snídaně by to nebyl správný festival!   

Pro letní osvěžení si rozhodně skočte kousek za hospitál, kde sídlí Lavender Kuks a prodávají tam božskou zmrzlinu PURO GELATO. 

V Hubertském dvoře se můžete zastavit na oběd v Hospodě Na Sýpce. Na hotovky české kuchyně nebudete dlouho čekat a festivalový program vám tak rozhodně neuteče.

Dobrou kávu s krásným výhledem na hospitál si dejte v nové kavárně LoriCafé. Ocení zejména rodiny s malými dětmi. Prostor je nekuřácký a nabízí příjemné posezení uvnitř i venku.

Na točenou Plzeň nebo malinovku se stavte v Kiosku U Fanánka u horního parkoviště v Kuksu. 

MÁM PROBLÉM…

Ztratili jste se? Nevíte si rady? Potřebujete si popovídat? Oslovte kohokoli, kdo bude mít kdekoli na sobě umístěnou placku s nápisem „ORGANIZUJU“! Ten člověk je organizátor a poradí vám.

A CO DĚTI?

Vezměte je s sebou! Jsme kids friendly.

JE LIBO TROCHU ČTENÍ?

Zajímá vás dění celého festivalu? Po celém Kuksu (včetně infostánku, šapitó, restaurace Baroque, informačního centra) najdete tištěný festivalový zpravodaj, který připravují pod hlavičkou Divědové na blogu studenti Katedry divadelní vědy a Katedry hudební vědy na FF UK v Praze.

A ABYSTE SE NEZTRATILI…

mapa-hospital.png (175 KB)

mapa-kuks.png (187 KB)